» Zarejestruj się   » Przypomnij dane

Konkurencje

Social Media

LineFollower for lego - Wyniki


Zwycięzcy


Miejsce Nazwa robota Drużyna Uczelnia/instytucja
1 Sky Yuko & Yuki Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich
2 LEGO_KING_1 Bussines Academy Prerov Bussines Academy Prerov
3 Dziki Boar Beton team Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich


Eliminacje


Nazwa robota Najlepszy czas trasa I Najlepszy czas trasa II Suma czasów Ilość prób
LEGO_KING_1 00:12:83 00:16:82 00:29:65 1
Dziki Boar 00:12:46 00:18:00 00:30:46 1
Canis_Line 00:13:98 00:18:07 00:32:05 2
Lubicz 00:13:95 00:18:12 00:32:07 3
Sky 00:12:66 00:19:42 00:32:08 1
Dla innego psa ta kość 00:15:67 00:16:94 00:32:61 4
Panzerkampfwagen VI 00:14:52 00:18:70 00:33:22 6
cupcake 00:16:75 00:20:67 00:37:42 3
Manolito_11 00:19:58 00:24:54 00:44:12 18
Mroczny Tomasz 00:17:66 00:26:94 00:44:60 1
SEMPA-L 00:21:22 00:24:14 00:45:36 7
Gyza1 00:22:93 00:22:93 00:45:86 1
Agata 00:21:91 00:24:90 00:46:81 1
Jerzyk 00:12:63 00:34:46 00:47:09 2
Pędziwiatrus 00:17:54 00:33:96 00:51:50 5
Janusz 00:18:55 00:33:18 00:51:73 2
JiKa 00:23:85 00:28:89 00:52:74 3
Karel 0 00:24:78 00:27:98 00:52:76 8
SmallTank101 00:27:63 00:31:82 00:59:45 1
RoadRunner 00:23:97 00:41:18 01:05:15 4
Robotowiec 00:34:71 00:42:62 01:17:33 1
SilveR23 00:37:61 00:46:23 01:23:84 4
Gucio 00:40:25 00:44:92 01:25:17 1
Niuchaczyk 00:48:83 00:43:21 01:32:04 2
Stabot 00:42:68 00:50:04 01:32:72 3
JETY 00:56:95 01:06:33 02:03:28 2
Blitz3310 01:32:60 01:29:86 03:02:46 1
BAROL 00:11:50 03:00:00 03:11:50 1
00:13:58 03:00:00 03:13:58 1
Nite 4 03:00:00 00:13:69 03:13:69 1
Zygfryd 00:16:58 03:00:00 03:16:58 1
NiGu 00:25:52 03:00:00 03:25:52 1
LEGO_BOREC_1 00:26:79 03:00:00 03:26:79 1
Vector 00:42:88 03:00:00 03:42:88 2
Doombot 00:44:64 03:00:00 03:44:64 1
Niuchacz 00:45:90 03:00:00 03:45:90 1
Poszukiwacz 02:14:20 02:25:79 04:39:99 2
Delta 02:14:82 03:00:00 05:14:82 1
Sara 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
liniojad 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
Dominik 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
JaŠp 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
Sp33dek 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
ATM 9-17 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
Kogel-Mogel 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
Tracer 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
J.A. 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
Low&Slow 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
SeVeN 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
Vywus 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
mati 01 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
BuVo 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
TůFi 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
PrDa 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
Liniuszek 03:00:00 03:00:00 06:00:00 1
NEXO 03:00:00 03:00:00 06:00:00 2
Proton 03:00:00 03:00:00 06:00:00 3
Falcon 03:00:00 03:00:00 06:00:00 4


Tabela z wynikami - Finał


Nazwa robota Najlepszy czas trasa I Najlepszy czas trasa II Suma czasów Ilość prób
Sky 00:18:24 00:19:75 00:37:99 2
LEGO_KING_1 00:29:82 00:29:68 00:59:50 2
Dziki Boar 02:00:00 02:00:00 04:00:00 2
Lubicz 03:00:00 03:00:00 06:00:00 2
Canis_Line 03:00:00 03:00:00 06:00:00 2
cupcake 03:00:00 03:00:00 06:00:00 2
Panzerkampfwagen VI 03:00:00 03:00:00 06:00:00 2
Dla innego psa ta kość 03:00:00 03:00:00 06:00:00 2