» Zarejestruj się   » Przypomnij dane

Konkurencje

Social Media

Podziękowania

Dodano dnia 03.04.2023r. 23:38

????Emocje po zawodach już nieco opadły, także chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim, dzięki którym możliwe było zorganizowanie tegorocznej edycji zawodów

????Przede wszystkim bardzo dziękujemy naszym sponsorom oraz partnerom za wsparcie, bez którego nawet nie moglibyśmy zacząć myśleć o organizacji tak wielkiego przedsięwzięcia. To dzięki Wam mogliśmy zapewnić uczestnikom profesjonalne przygotowanie zawodów, podstawowe wyposażenie, dodatkowe atrakcje oraz niesamowite nagrody. Dziękujemy również za zaszczycenie nas Waszą obecnością, jak również olbrzymie podziękowania za obecność składamy zaproszonym gościom, mediom oraz sędziom.

????Następnie chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom z Polski i zza granicy, bo bez Was nie mielibyśmy dla kogo tych zawodów organizować. Jako organizatorów cieszy nas fakt, że wracacie do nas co roku coraz liczniej i dajecie nam pozytywną energię do ciągłego rozwijania naszego turnieju.

????Dziękujemy także wszystkim, którzy przygotowywali wydarzenie w murach Tygla. Serdecznie podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli, obsługi, absolwentów oraz uczniów – bez Waszej obecności nie dalibyśmy rady tego wszystkiego ogarnąć.

????Tegoroczna edycja była dla nas rekordową pod względem zarejestrowanych uczestników i robotów, ale dzięki Wam wszystkim wymienionym powyżej – wspólnie daliśmy radę stworzyć to niesamowite wydarzenie.

????Za wszystkie niedociągnięcia i problemy przepraszamy i prosimy o wyrażenie swojej opinii w ankiecie
( https://forms.gle/LDhHTdgxGPWbcbF57 ) – tak, aby móc dla was rozwijać następne edycje Robotic Tournament.

❗️Prosimy was również o zapisanie sobie daty 23.03.2024 – bo to wtedy odbędzie się kolejna edycja naszych zawodów, na którą już teraz Was serdecznie zapraszamy!