» Zarejestruj się   » Przypomnij dane

Konkurencje

Social Media

Zarejestrowane drużyny i roboty


Zarejestrowane drużyny: 98
Uczestników: 246
Robotów: 268


Sumo_Masters

Kraj: Polska

Miejscowość: Białystok

Uczelnia/instytucja: Politechnika Białostocka

Uczestników drużyny (z liderem): 5

Dodane roboty
  • MiniSumo - Valhalla
  • MiniSumo - Blitzkrieg
  • MiniSumo - Mini Shiny
  • MiniSumo - Spaśluch
  • MiniSumo - V-2
  • MiniSumo - Passat1.9TDI
Akademia Techniczna Małolata

Kraj: Polska

Miejscowość: Rybnik

Uczelnia/instytucja: Stowarzyszenie Nowa Edukacja i Rozwój

Uczestników drużyny (z liderem): 4

Dodane roboty
  • RoboDragRace for LEGO - ATM1 - DRfL 2022
  • RoboDragRace for LEGO - ROBO-1
Uroboros

Kraj: Polska

Miejscowość: Mikołów

Uczelnia/instytucja: Zespół Szkół Technicznych

Uczestników drużyny (z liderem): 2

Dodane roboty
  • RoboDragRace for LEGO - Uroboros
Imoogie

Kraj: Polska

Miejscowość: Mikołów

Uczelnia/instytucja: Zespół Szkół Technicznych

Uczestników drużyny (z liderem): 2

Dodane roboty
  • Freestyle - Imoogie
KoNaR_KP

Kraj: Polska

Miejscowość: Wrocław

Uczestników drużyny (z liderem): 1

Dodane roboty
  • MiniSumo - Kubot
OPaWi

Kraj: Polska

Miejscowość: Rybnik

Uczestników drużyny (z liderem): 3

Dodane roboty
  • RoboDragRace for LEGO - Robo1
  • RoboDragRace for LEGO - Robo2
Robo_Jeleń

Kraj: Polska

Miejscowość: Gniewczyna Tryciecka

Uczelnia/instytucja: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Uczestników drużyny (z liderem): 1

Dodane roboty
  • Sumo for LEGO - Rogacz
Profesjonalna Robota

Kraj: Polska

Miejscowość: Bieruń

Uczelnia/instytucja: Szkoła Podstawowa nr. 1 w Bieruniu

Uczestników drużyny (z liderem): 2

Dodane roboty
  • LineFollower for LEGO - ZPL
SP3 Bieruń

Kraj: Polska

Miejscowość: Bieruń

Uczelnia/instytucja: Szkoła Podstawowa nr 3 im.Orła Białego w Bieruniu

Uczestników drużyny (z liderem): 3

Dodane roboty
  • LineFollower for LEGO - Snake
Ekipa Program Imielin

Kraj: Polska

Miejscowość: Bieruń

Uczelnia/instytucja: SP2 Imielin

Uczestników drużyny (z liderem): 3

Dodane roboty
  • LineFollower for LEGO - Magda
  • LineFollower for LEGO - Robot niespodzianka
HBFS Robotics

Kraj: Romania

Miejscowość: Bucharest

Uczelnia/instytucja: University Politehnica of Bucharest, Fac. Automatic Control

Uczestników drużyny (z liderem): 5

Dodane roboty
  • LineFollower - HBFS-L1
  • LineFollower - HBFS-L2
  • LineFollower - HBFS-L3
  • MiniSumo - HBFS-M1
  • MiniSumo - HBFS-M2
  • RoboDragRace - HBFS - D1
  • RoboDragRace - HBFS - D2
  • MicroSumo - HBFS - Mic1
ROBOILO

Kraj: Polska

Miejscowość: Gdańsk

Uczelnia/instytucja: I LO Gdańsk

Uczestników drużyny (z liderem): 6

Dodane roboty
  • LineFollower - Follow Liner
  • LineFollower - H3RMES
  • MiniSumo - SER
  • MiniSumo - Tak
  • Sumo for LEGO - Sum-o
  • RoboDragRace - Hiroshima
PROS

Kraj: Polska

Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

Uczestników drużyny (z liderem): 2

Dodane roboty
  • LineFollower for LEGO enhanced - Grzegorzek
Xyz

Kraj: Polska

Miejscowość: Rzeszów

Uczestników drużyny (z liderem): 1

Dodane roboty
  • MiniSumo - XYZ
Projekt SCORPIO

Kraj: Polska

Miejscowość: Wrocław

Uczelnia/instytucja: Politechnika Wrocławska

Uczestników drużyny (z liderem): 1

Dodane roboty
  • Freestyle - SCORPIO 7