» Zarejestruj się   » Przypomnij dane

Konkurencje

Social Media

Sumo

Dodano dnia 15.02.2023r. 17:10

Ze względu na prośby wielu uczestników, zdecydowaliśmy się do tegorocznej puli konkurencji dodać konkurencję Sumo.

XIII edycja - 1 kwietnia 2023r.

Dodano dnia 31.01.2023r. 22:52

Serdecznie zapraszamy na trzynastą edycję Międzynarodowego Turnieju Robotów „Robotic Tournament”. Konkurs odbędzie się 1 kwietnia 2023 r., w budynku Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku przy ulicy Kościuszki 5.
Obecna edycja Robotic Tournament składać się będzie z trzynastu konkurencji: Sumo, NanoSumo, MicroSumo, MiniSumo, LineFollower, Freestyle, RoboDragRace, LineFollower for LEGO, Sumo for LEGO, MiniSumo for LEGO, RoboDragRace for LEGO, RoboStrong for LEGO oraz jako nowość RoboStrong.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w najnowszym „Robotic Tournament” oraz wszystkich tych, którzy chcieliby jako widzowie na własne oczy zobaczyć zmagania robotów.

Zainteresowanym polecamy odwiedzanie naszej strony www.robotictournament.pl oraz śledzenie aktualizacji, które będą sukcesywnie zamieszczane.
Rejestracja trwać będzie do 20 marca. Zainteresowanych wzięciem udziału w turnieju prosimy koniecznie o zarejestrowanie się na stronie https://robotictournament.pl

Transmisja na żywo

Dodano dnia 09.04.2022r. 09:34

Najważniejsze Informacje

Dodano dnia 04.04.2022r. 23:40

Drodzy Uczestnicy!

Już w tę sobotę spotkamy się standardowo w Zespole Szkół Technicznych w Rybniku na XII Edycji Międzynarodowego Turnieju Robotów "Robotic Tournament".
Poniżej udostępniamy garść najważniejszych informacji dotyczących tegorocznych zawodów:

  • Parking: Ze względu na modernizację kompleksu boisk przy naszej szkole, nie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu miejsc parkingowych na terenie naszego obiektu. Możemy zasugerować pobliskie parkingi miejskie znajdujące się w pobliżu szkoły (tj. Parking nr 8 na ulicy Tadeusza Kościuszki oraz Parking miejski nr 7 na ulicy Powstańców Śląskich 38).

  • Rejestracja: W celu usprawnienia rejestracji, po przybyciu na miejsce prosimy Uczestników o przejście na przeznaczone dla nich strefy, które znajdować się będą na pierwszym oraz drugim półpiętrze. Następnie wystarczy, że tylko liderzy zgłoszą się na stanowisko rejestracji w celu potwierdzenia przybycia drużyny i jej członków, zgłoszenia przywiezionych ze sobą robotów, a także otrzymania identyfikatorów, naklejek oraz dyplomów uczestników dla wszystkich członków zespołu. Ważenie oraz mierzenie robotów będzie odbywało się dopiero bezpośrednio przed rozpoczęciem konkurencji.

  • Akceptacja robotów oraz zamiana grup: Po odejściu od stanowiska rejestracji system automatycznie wprowadzi listę zaakceptowanych podczas rejestracji robotów na stronę internetową. W tym czasie prosimy Uczestników o sprawdzenie czy wszystkie wasze roboty znajdują się w odpowiednich konkurencjach. Jeśli nastąpią jakieś braki lub po utworzeniu grup roboty z tej samej drużyny będą walczyć ze sobą w grupie, prosimy o natychmiastowe zgłoszenie tego na stanowisko rejestracji w celu uniknięcia dalszych problemów i niedogodnień.

  • Rozgrywki: Harmonogram zawodów oraz sposób rozgrywania poszczególnych konkurencji zostały udostępnione już w postach poniżej. Konkurencja Freestyle i eliminacje konkurencji MiniSumo for LEGO, Sumo for LEGO oraz RoboStrong odbywać się będą w salach na pierwszym piętrze. Natomiast ich finały oraz wszystkie pozostałe konkurencje (NanoSumo, MicroSumo, MiniSumo, Linefollower LEGO Enhanced, LineFollower, LineFollower for LEGO, RoboDragRace, RoboDragRace for LEGO) odbywać będą się na sali gimnastycznej. Prosimy o punktualne wstawianie się na walki, reagowanie na polecenia wydawane przez sędziów oraz słuchanie komunikatów nadawanych przez głośniki. Zgodnie z harmonogramem planujemy zakończyć i rozdać nagrody w niektórych konkurencjach już podczas przerwy technicznej.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminami, udostępnianymi informacjami oraz harmonogramem zawodów. W przypadku planowanego spóźnienia lub braku możliwości dotarcia na zawody prosimy o wcześniejszy kontakt w celu uniknięcia opóźnień.
W razie pytań lub pilnych spraw prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 663 157 558.

Do zobaczenia już niedługo!